Martin Kobylański strzelił jedną z bramek dla 1.FC Unionu Berlin w wygranym 3-1 (1-1) meczu wyjazdowym 33. kolejki 2. Bundesligi z FSV Frankfurt. Polak wpisał się na listę strzelców w 62 minucie meczu. W 84 minucie opuścił boisko, a na murawie pojawił się Christopher Quiring.

Początek spotkania należał do gości, którzy objęli prowadzenie w 10 minucie. Na przerwę jednak obie drużyny schodziły przy wyniku 1-1, a wszystko za sprawą bramki strzelonej w 24. minucie przez gospodarzy, a strzelcem gola był Edmond Kapllani. Po przerwie w najlepszy z możliwych sposobów przypomniał o sobie kibicom Kobylański, którego trafienie z 62 minuty wyprowadziło gości na prowadzenie. Damir Kreilach w 81 minucie podwyższył wynik spotkania, przypieczętowując zwycięstwo Unionu Berlin. Dla młodzieżowego reprezentanta Polski było to trzecie sezonie w tym sezonie.