Kolejny świetny mecz w barwach Dinama Bukareszt zaliczył Kamil Biliński. Polski napastnik strzelił dwie bramki w ligowym starciu z Universitateą Kluż, a jego drużyna wygrała 3:0 (1:0).

Były wicekról strzelców litewskiej ekstraklasy dostał wreszcie prawdziwą szansę od trenera, który wystawił go w podstawowym składzie. Biliński odpłacił się w 27. minucie, wyprowadzając Dinamo na prowadzenie.

W 68. minucie Valentin Lazăr podwyższył przewagę gospodarzy. Piłkarze Uniwersitatei nie zdołali strzelić choćby kontaktowej bramki, zwłaszcza, że od 75. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce Narcisse Bambary. W doliczonym czasie gry Biliński ponownie trafił do siatki, czyniąc to już po raz dziesiąty w tym sezonie.