Bardzo dobrze w tym sezonie prezentuje się Rafał Kazior. Urodziny w Gliwicach pomocnik strzelił dziś swoją ósmą bramkę w tym sezonie. Kapitan Holstein Kiel trafił do siatki Rot Weiss Erfurt, a jego drużyna wygrała 4:1 (1:0).

Od pierwszej minuty na placu gry przebywało dwóch naszych rodaków. Oprócz Kaziora, w podstawowym składzie wybiegł także gracz gości Sebastian Tyrała. Jarosław Lindner zasiadł natomiast na ławce. Pierwszego gola dla drużyny z Kilonii strzelił w 21. minucie utalentowany obrońca Hauke Finn Wahl. W pierwszej minucie drugiej połowy wyrównał jednak Rafael Czichos. Gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie w 51. minucie za sprawą gola swojego kapitana.

Trzecią bramkę dla Holstein strzelił Manuel Schäffler, pokonując Philippa Klewina w 78. minucie. Sześć minut później kolejnego gola zdobył Marc Heider. Kazior opuścił plac gry w 87. minucie. Jego miejsce zajął Jarosław Lindner.