Przemysław Tytoń nie może być zadowolony po dzisiejszym meczu przeciwko Barcelonie. Polski bramkarz, mimo, iż nie zawimił przy żadnym z goli, aż sześciokrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki.

Elche dzielnie broniło się w starciu z hiszpańskim potentatem do 35. minuty, kiedy to po szybko wykonanym rzucie wolnym do bramki Przemysława Tytonia trafił Gerard Piqué. Jednobramkowe prowadzenie gości utrzymało się do końca pierwszej połowy. Dziesięć minut po zmianie stron z rzutu karnego rezultat podwyższył Lionel Messi. Argentyński gwiazdor asystował przy trzeciej bramce dla FCB autorstwa Neymara. Ten sam piłkarz zdobył także bramkę na 4:0 dla przyjezdnych. W 88. minucie ponownie trafił Messi, a drużynę beniaminka Primera División dobił w doliczonym czasie gry Pedro.

Dla Przemysława Tytonie to trzeci mecz w tym sezonie przeciwko Barcelonie. Dla bohatera meczu z Grecją na EURO 2012 statystyki są bezlitosne – w trzech spotkaniach przeciwko tej drużynie przepuścił on aż 14 bramek.